استخدام نیروی کارآمد آسان است

ماژول اسفنج

افراد نیروی محرکه هر سازمان هستند. ما با استفاده از اسفنج، یافتن، ارزیابی و استخدام بهترین افراد را برای شما ساده می‌کنیم.

استخدام نیروی کارآمد آسان است

ماژول اسفنج

افراد نیروی محرکه هر سازمان هستند. ما با استفاده از اسفنج، یافتن، ارزیابی و استخدام بهترین افراد را برای شما ساده می‌کنیم.

استخدام نیروی کارآمد آسان است

ماژول اسفنج

افراد نیروی محرکه هر سازمان هستند. ما با استفاده از اسفنج، یافتن، ارزیابی و استخدام بهترین افراد را برای شما ساده می‌کنیم.

مشارکت افراد سازمان در فرآیند جذب را بالا ببرید.

ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که کل تیم خود را در فرآیند جذب نیرو مشارکت دهید. به همین دلیل تعداد اعضای تیمی که می‌توانید دعوت کنید محدود نخواهد بود. همه افرادی که به آنها دسترسی داده‌اید می‌توانند در فرآیند ارزیابی متقاضیان شرکت کرده و برای استخدام بهترین افراد همکاری کنند.

برای متقاضیان استخدام، یک تجربه منحصر به فرد رقم بزنید.

متقاضیان استخدام به دنبال تجربه جذب مناسب هستند: اطلاع از وضعیت درخواست استخدام خود، صفحه فرصت‌های شغلی که اطلاعات لازم را در اختیار آنها بگذارد، نیازمندی‌های شغلی واضح، سوالات ارزیابی متناسب با موقعیت شغلی، و … . ما تمام امکانات فوق را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فرایند جذب خود را به‌ ‌راحتی مدیریت کنید

با ماژول ATS ابری ما، فرآیند استخدام خود را تسریع کنید. مراحل سفارشی‌شده و گزارش‌های اختصاصی ایجاد کرده و به راحتی کاندیداها را در تمام مراحل استخدام مدیریت کنید. دسترسی‎های لازم را برای افراد مسئول در مراحل مختلف فراهم کرده و استاندارد جذب و استخدام سازمان خود را ارتقا دهید.

در اولین قدم فرآیند استخدام، با یک صفحه فرصت‌های شغلی حرفه‌ای، توجه متقاضیان را جلب کنید هنگامی که یک پست در پلتفرم ما ایجاد کردید یا اطلاعات یک پست را تغییر دادید، بلافاصله صفحه مشاغل شما به‌روز خواهد شد


صفحه فرصت‌های
شغلی خاص شرکت
خود را ایجاد کنید.

صفحه فرصت‌های شغلی خاص شرکت خود را ایجاد کنید.

اطلاعات مربوط به متقاضیان را در یک نقطه متمرکز مدیریت کنید. از نظر تمامی افرادی که در فرایند مصاحبه بوده‌اند تا چالش و تمرینی که متقاضی فرستاده تا پیشنهاد قرارداد و حقوقی که شما برای متقاضی فرستاده‌اید. با این اطلاعات فرایند جذبتان را بهتر و بهتر کنید.


اطلاعات را
به‌صورت یکپارچه
مدیریت کنید

اطلاعات را به‌صورت یکپارچه مدیریت کنید

با خودکار شدن ارتباطات بین اعضای تیم، خودتان در فرایند جذب و ارتباط با متقاضیان، زمان لازم برای جذب هر نفر را به شکل چشم‌گیری کاهش دهید. ایمیل‌های دعوت به مصاحبه به صورت خودکار فرستاده می‌شود. تقویم قدرتمند ما، زمان را در کنترل شما قرار می‌دهد. دوباره کاری حذف می‌شود و افراد با شوق و علاقه بیشتری به فرایند جذب کمک می‌کنند


زمان ارزشمندتان را به
بهترین شکل مدیریت
کنید.

زمان ارزشمندتان را به بهترین شکل مدیریت کنید.

در پلتفرم ما مشاهده عملکرد همه اجزا جذب در اختیار شما است. به راحتی ببینید کارکرد و تاثیر هر کانال جذب چقدر بوده است. گلوگاه‌ها در جذب کجا هستند و کجا بیشترین زمان صرف می‌شود و هر کدام از اعضای شرکتتان چقدر در فرایند جذب کمک کرده‌اند.


با گزارش‌های دقیق و
ارزشمند، بهترین تصمیم را
بگیرید.

با گزارش‌های دقیق و ارزشمند، بهترین تصمیم را بگیرید.

ما همواره بهترین ابزارهای جذب را تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهیم. انواع پرسشنامه‌ها و سوال‌ها برای جلسات مصاحبه، چالش‌ها و تمرین‌هایی که توان‌مندی‌های متقاضی را به خوبی نشان می‌دهد و از همه مهم‌تر، مدل شایستگی مناسب برای صنعت و اندازه شرکت شما که پایه و اساس ارزیابی‌ها در جذب و ارزیابی و توسعه است در اختیار شما خواهد بود.


دانش آخرین روش‌های
جهانی در جذب،
در اختیار شماست.

دانش آخرین روش‌های جهانی در جذب در اختیار شماست.

هدف ما ایجاد شرایطی‌ست که شما و همکارانتان شایسته آن هستید

© تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده‌های نرم‌افزاری پندار نو است.