حال و هوا” چگونه کار می‌کند؟”

داشتن حال و هوایِ تیمیِ عالی، بسیار ارزشمندتر از فقط شاد بودن و داشتن مزایا در محل کار  است! ما اینجا هستیم تا این تجربه را برای شما به ارمغان آوریم.

ایحاد احساس تعلق سازمانی

با تعریف ماژول حال و هوا شروع کنیم:

“حال و هوا” یک پلتفرم آنلاین است که به مدیران، راه‌حلی بر پایه تجربه‌ی کاری کارمندان ارائه می‌دهد و شرایطی را برای تجربه‌یِ حالِ خوبِ باهم کار کردن، فراهم می‌کند.

ابزارهای ما توسط متخصصان ساخته شده و توسط داده ها پشتیبانی می شود تا مدیران بتوانند در محیطی امن و صادقانه، تغییرات مثبتی را برای تیم خود ایجاد کنند.

ایجاد احساس تعلق سازمانی

حال و هوا” بر چه اساسی کار می‌کند؟”

حال و هوا چگونه مدیران را در مرکز عملکرد تیم‌هایشان قرار می‌دهد و تعامل پایداردر مسیری همسو، را ارائه می‌دهد.

همواره ناشناس می‌مانید!

حال و هوا به گونه ای طراحی شده است که کارکنان احساس کنند که می توانند با مدیران خود صادق باشند – و به همین دلیل محافظت از هویت آنها بسیار مهم است. حال و هوا با ناشناس نگه داشتن هویت  کارکنان، همواره به آنها این امکان را می دهد که بازخورد مستقیم خود را در مورد هر چیزی که می خواهند ارسال کنند.

ایحاد احساس تعلق سازمانی

طراحی شده توسط متخصصین

حال و هوا برگرفته از پلتفرم آفیس وایب است که بر مبنای 10 المان اصلی تعلق سازمانی کار می‌کند (شادمانی، سفیربرند، ارتباط با مدیر، ارتباط با همکاران و …). برای دستیابی به این مدل با کارشناسان سرمایه انسانی و دانشمندان علوم اعصاب همکاری صورت گرفته تا اعتبار علمی مدل نظرسنجی را آزمایش کنند و بهترین راه‌ها را برای ایجاد روابط، بحث در مورد کار و بیان موضوعات دشوار بیان کنند.

ایحاد احساس تعلق سازمانی

استراتژی خود را شفاف ببینید و بهبود دهید!

حدس و گمان را از تصمیم‌گیری‌های خود خارج کنید. نتایج نظرسنجی های هفتگی حال و هوا، جمع آوری می شوند و سپس به امتیاز تبدیل می شوند، با بررسی نتایج، تصویر کاملی از تیم خود خواهید داشت. این امتیازات امکان تصمیم گیری های مبتنی بر داده را فراهم کرده و مدیریت ریسک و بهینه سازی عملکرد را برای رهبران و مدیران اجرایی امکان پذیر می کند.

ایحاد احساس تعلق سازمانی

هدف ما ایجاد شرایطی‌ست که شما و همکارانتان شایسته آن هستید

با این منابع به تقویت تیم‌های شما کمک می‌کنیم

ایجاد احساس تعلق سازمانی

اولین قدم خود را با حال و هوا بردارید.

ایجاد احساس تعلق سازمانی

با مطالعه مقالات ما، بینش‌های جدیدی بدست آورید

ایجاد احساس تعلق سازمانی

از تمپلیت‌های حال و هوا استفاده کنید

مطالعه انجام شده توسط گالوپ نشان می دهد که 75 درصد از کارمندان، به خاطر مدیرمستیمشان در محل کار مشارکت کمی نشان می دهند یا شغل خود را ترک می کنند. گالوپ همچنین گزارش می‌دهد که تیم‌های درگیر 21 درصد بیشتر از تیم‌های غیرفعال بازدهی دارند. حال و هوا به مدیران کمک می کند تا روابط بهتری با افراد خود ایجاد کنند و شرایط را برای انجام کار فوق العاده ایجاد کنند. پلتفرم ما به مدیران برای کشف و عبور از چالش‌ها کمک می‌کند و نقاط قوت را شناسایی و بر روی تیم بودن تمرکز دارد و در عین حال به منظور شکوفایی کارمندان از آنها حمایت می‌کند.

بله! حال و هوا ناشناس بودن را بسیار جدی می گیرد و به هر کاربر (صرف نظر از رتبه یا نقش) این حق انتخاب را می دهد که بازخورد مستقیم خود را بصورت ناشناس ارسال کند. ناشناس ماندن، راهی مطمعن و آسان برای کارکنان ایجاد می کند تا جزئیات مهم و آنچه واقعا احساس می‌کنند را - چه بزرگ و چه کوچک - به اشتراک بگذارند.

حال و هوا به شما کمک می کند آنچه را که ما 10 معیار کلیدی تعامل می نامیم اندازه گیری کنید که توسط رهبران فکری مشهور جهانی Deloitte، Gallup، Aon و غیره تایید شده است. حال و هوا سوالات مختلفی را برای کارمندان ارسال می کند تا امتیازات را در سطح فردی محاسبه کند و درک عمیقی از عملکرد تیم شما ارائه دهد. هر متریک شامل مجموعه‌ای از معیارهای فرعی است که به دقیق‌تر شدن نمایش داده‌های شما کمک شایانی می‌کند.

نظرسنجی پالس اغلب بین 5-15 سوال است و الگوریتم هوشمند ما تضمین می کند که سؤالات هر هفته متفاوت از هفته گذشته خواهد بود و تمام معیارها به طور منظم پوشش داده می شوند. این کار نظرسنجی ها را مرتبط نگه می دارد، دقت نتایج را بهبود می بخشد، نرخ پاسخدهی کارکنان شما را افزایش می دهد و از خستگی آنها در پاسخ دادن به نظرسنجی جلوگیری می کند.

حال و هوا به مدیران کمک می‌کند تا با ارائه گزارش‌های عمیق و بصری از نمرات کلی تعامل، بررسی‌های نبض و بازخورد کارکنان، روندها را شناسایی کنند و امتیازات و تغییرات را در طول زمان مقایسه کنند. تفسیرهای خود را با تیم به اشتراک بگذارید و در مورد آنها صحبت کنید و آنها را در برنامه ریزی انجام شده برای ایجاد اعتماد و توانمندسازی آنها مشارکت دهید!.

© تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده‌های نرم‌افزاری پندار نو است.